Південно-Східне міжрегіональне
управління лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(056) 722-25-05
Видача сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій

Для отримання сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій необхідно:

 

  • Свідоцтво (Виписка) про державну реєстрацію юридичної особи.
  • Довідка з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
  • Свідоцтво (довідка) про реєстрацію платника податку на додану вартість (платника єдиного податку).
  • Статут, (ксерокопія пункту «Предмет та мета діяльності товариства», де вказано напрямки діяльності підприємства).
  • Рахунок - Фактура, Інвойс, в якій чітко вказана назва фірми, що являється продавцем, її адреса, назва фірми що є платником і покупцем,її адреса, також назва продукції, ґатунок,геометричні розміри, кубатура, ціна по якій продається лісопродукція, валюта, код УКТЗЕД.
  • Товарно – Транспортні накладні з підприємств, які є лісокористувачами (в Україні такими є лісові господарства, що входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, Агролісгоспи, та інші державні підприємства, що є лісокористувачами) в яких вказана назва продукції, розміри та порода.
  • Специфікація – Накладна (Форма - ЛГ 25) до кожного документу (ТТН та ін.), в якій обсяги розписані по діаметрам та довжинам із зазначенням порід.
  • Якщо документи на необроблену деревину виписані на іншого користувача, необхідно надати перехідні накладні на користувача, що отримує сертифікат.
  • Заява, на ім’я начальника Південно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства (зразок заяви можна подивитися на сайті)

Зразок заяви про видачу сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій

Зразок заяви про ануляцію сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що у відповідності до наказу Міністерства транспорту України № 363 від 14.10.1997, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 лютого 1998р. за № 128/2568, вантажовідправник – лісокористувач при реалізації лісопродукції, зобов’язаний віддавати другий екземпляр ТТН-ліс водію (експедитору) вантажоодержувача і який може бути використаний при оформленні Сертифіката. Номер роздрукованого екземпляру ТТН-ліс зазначатиметься у лівому верхньому куті документа.

Всі документи мають надаватися в оригінальному вигляді з мокрими печатками.