Ліси Пам’яті на Дніпропетровщині

20.04.2026

16 квітня в Обухівському лісництві філії «Східний лісовий офіс» ДП «Ліси України» відбулася висадка лісу, приурочена до Дня довкілля та в рамках загальноукраїнського проєкту «Ліси Пам’яті».

До заходу долучилися представники Дніпропетровської ОДА, Департаменту екології та природних ресурсів, Південно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, працівники лісової галузі та військовослужбовці ГС «ВЕТЕРАНСЬКА АСОЦІАЦІЯ «ТИТАНИ. ЮА».

Ця подія об’єднала дві важливі цілі: турботу про довкілля та вшанування пам’яті полеглих захисників України.

Кожне висаджене дерево — це не лише внесок у відновлення природи, а й жива пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу країну. Такі ліси стають символом вдячності, сили та незламності.

 Бережемо природу — зберігаємо пам’ять. Будуємо майбутнє, за яке боролися наші Герої.