Привітання начальника обласного управління з Днем 8 Березня

05.03.2021

Дорогі жінки!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас

чудове жіноче свято - 8 Березня.

 

Цей день несе у світ ніжність і красу.

Без Вас не було б стільки світла,любові і тепла.

Ви наповнюєте будні яскравими фарбами,

спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків,

а прекрасні почуття дарують натхнення

для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Будьте коханими і кохайте!

Добра Вам, любові, успіху, завжди гарного настрою,

відмінного здоров’я і справжнього жіночого щастя!

 

                                          З повагою,

Начальник управління                           Володимир СЕЛЮК